Wiele razy pytano nas jakich aplkacji używamy lub jakie apliakcje polecilibyśmy waszym dzieciom. Temat jest tak obszerny, że ciężko było się do niego zabrać, ale małymi krokami spróbujemy przez niego przebrnąć, ale zanim przejdziemy do aplikacji kilka uwag.

  1. Polecamy aplikacje w głownej mierze płatne, ale to z jednego ważnego powodu. BRAK REKLAM. Oczywiście są również bezpłatne apki które nie wyświetlają rekalma i tak, też takie aplikacje i gry dla dzieci znajdziecie w tym i w kolejnych artykułach.
  2. Aplikacje płatne to nie majątek, najczesciej to równowartość jednej tabliczki czekolady i to od was czy waszego dziecka zależeć będzie gdzie zostanie ta kwota zainwestowana.
  3. Aplikacje podobnie jak inne rzeczy kupione przez internet można zwrócić jeśli się okaże, że coś nam w nich nie pasuje, albo tematyka nie do końca, ablo jednak reklamy się pojawiaja, czy poprostu się pomyliliśmy. To bardzo wygodne rozwiazanie, a tutaj
    1. Sklep Play https://support.google.com/googleplay/answer/2479637?hl=pl
    2. AppStore https://support.apple.com/pl-pl/HT204084
  4. Zapomniałem :), jak sobie przypomnę to dopiszę.

Poniżej poznajcie nasze rekomendacje

Aplikacje Ciekawostnika – kreatywność cz. 1

Toca Nature  Tytuł: Toca NatureCena: 18,99Ocena Ciekawostnika: 7/10 Dzieci poznają świat, radośnie dotykając czego popadnie i brudząc sobie przy tym rączki, buty, a nierzadko i buzię! Gdy jednak wyprawa na dwór jest niemożliwa, z pomocą przychodzi gra Toca...