Warsztaty Ciekawostnika

Obudź w swoim dziecku pasje do nauki oraz zaprzyjaźnij je odkryciami naukowymi, może w przyszłości zostanie naukowcem! Zapisz swoje dziecko na nasze warsztaty!

Warsztat Paleontologa

To dwie godziny lekcyjne podczas których twoje dziecko pozna historię Ziemi z okresu Jury i Kredy kiedy to naszą planeta władały przepotężne gady. W czasie warsztatów będziemy korzystać z animacji, kart pracy, tabletów z rzeczywistością roszerzoną AR oraz hologramu 3D, znajdzie się też czas ma małe wykopaliska i składanie szkieletów dinozaurów. Do zobaczenia!

Kiedy:
10 lipca 2021,
Grupa (5 – 6 lat) – godzina 10:00 
Grupa (7-10 lat) – godzina 12:00 

Koszt:
40 zł/dziecko (przy dwójce zniżka 10 %)

Czas trwania:
2 godziny lekcyjne 

Fomularz zapisów:
https://forms.gle/FdY4vVLX8XnttRyKA 

Warsztat Kosmiczna Wyprawa

Podczas kosmicznej wyprawy, dowiemy się kim jest astronauta i astrofizyk, oraz jak powstają gwiazdy, które będziemy obserwować na hologramie 3D, a dodatkowo potrzymamy w dłoni wirtualny układ słoneczny. Powędrujemy również na międzynarodową stacje kosmiczną i poznamy codzienne rozterki jej załogi. Następnie cofniemy się w czasie i polecimy na księżyć po którym Nil Amstrong i Buzz Aldrin będą nas oprowadzać. Następnie wrócimy do teraźniejszości i za pomocą iPadów wskoczymy w portal na Marsa, a tam dzięki technilogii AR poznamy znajdujące się na nim łaziki i drony. I to wszystko w ciągu dwóch godzin lekcyjnych!

Kiedy:
16 sierpnia 2021, godzina 17:00 – 18:30

Koszt:
40 zł/dziecko (przy dwójce zniżka 10 %)

Czas trwania:
2 godziny lekcyjne

Fomularz zapisów:
https://forms.gle/tXdMvTQp29gBxswu7